Witaj, niezalogowany

Jak zrelaksować się kiedy przegrywasz?

Jedną z najlepszych rzeczy podczas gry w kasynie online jest nie tylko możliwość rozerwania się, ale jednocześnie możliwość wygrania dużych pieniędzy. To właśnie pieniądze przyciągają nas do hazardu najbardziej – ta magiczna szansa udanego trafienia i wzbogacenia się w przeciągu kilku sekund. Problem polega jednak na tym, że za każdym razem kiedy wygrywasz, wcześniej przegrałeś co najmniej pięć. Co powinieneś zrobić kiedy dopadł Cię tilt i cały czas przegrywasz? Czy Twoje ręce zaczynają się trząść? Czy zaczynasz nadmiernie się pocić? Zaczynasz obgryzać paznokcie aż do kości? Wydaje Ci się, że zaraz zemdlejesz?

 

 

Przestań! Nie możesz panikować. Przegrałeś – zdarza się to nawet najlepszym. Kiedy po raz kolejny szczęście Ci nie dopisze musisz wiedzieć jak się zachować, aby móc się zrelaksować, aby do kolejnej rundy podejść skoncentrowany. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak to osiągnąć to serdecznie zapraszam do dalszej lektury!

Weź głęboki oddech

Może brzmi głupio, ale działa. Wdech i wydech. Wdech i wydech. Oddychanie to jedna z najbardziej naturalnych rzeczy, która może Cię uspokoić i złagodzić zszargane nerwy. Jeżeli zła passa trzyma się Ciebie już dłuższy czas i masz wrażenie, że ściany kasyna zaczynają na Ciebie naciskać z każdej strony najlepszym rozwiązaniem jest wstać na chwilę od stolika lub komputera i po prostu spokojnie pooddychać. Dzięki temu dostarczasz odpowiedniej ilości tlenu do mózgu, czyli tam gdzie jest najbardziej niezbędny i zaczynasz ponownie logicznie i trzeźwo myśleć.

Jeżeli przegrywasz po prostu zrób sobie przerwę

W momencie gdy trafiła Ci się gorsza passa musisz po prostu schować portfel do kieszeni i odejść od stolika. Jeżeli do tej pory wygrywałeś, ale trafiły Ci się trzy pechowe zagrania jest to znak, że powinieneś ratować żetony, które masz, sprzedać je i opuścić kasyno. Nie ma niczego przyjemniejszego niż wydawanie pieniędzy, które wygrałeś – na pewno jest to lepsze niż zamartwianie się z powodu przegranej.

Anioł stróż

Jeżeli idziesz do kasyna lub grasz online zawsze warto mieć kogoś komu ufasz i kto będzie miał na Ciebie oko. Nie chodzi mi tutaj o niańkę, ale swojego rodzaju poręczyciela i anioła stróża, który pomoże w najtrudniejszych momentach.

Kiedy nie idzie Ci najlepiej i potrzebujesz przerwy Twój partner odciągnie Cię od gry przygotuje coś zimnego do picia, powie kilka miłych słów i poradzi jak powinieneś grać dalej. Oczywiście jeżeli uda Ci się wygrać nie zapomnij podzielić się z nim częścią wygranej! ;)

Reklamy i materiały na stronie przeznaczone są dla użytkowników zamieszkujących w jurysdykcjach zezwalających na korzystanie z kasyn i gier online.