Witaj, niezalogowany

5 najskuteczniejszych systemów gry sprawdzających się idealnie w ruletce online

piątek, 04, kwiecień 2014 19:33

Rouletka jest jedną z tych gier hazardowych, w której posiadanie konkretnej strategii rzeczywiście może mieć wpływ na ostateczny przebieg gry. O ile czynnik szczęścia zawsze będzie pozostawał tutaj głównym elementem, możemy przynajmniej zminimalizować szanse przegranej (jednocześnie delikatnie zwiększając możliwość zarobienia) stosując specyficzne zasady obstawiania, nazywane przez profesjonalistów systemami zakładów lub strategiami.

Jeżeli zainteresujesz się strategiami chociaż na chwilę to zauważysz, że ich liczba jest naprawdę zatrważająca. Oczywiście część z nich jest lepsza lub gorsza i niektóre w większym lub mniejszym stopniu sprawdzają się podczas gry online. Dlatego specjalnie dla Ciebie przebrnęliśmy przez tysiące systemów gry w ruletkę i wybraliśmy 5 tych najskuteczniejszych (podczas gry internetowej) porównując je ze sobą.

  • Tuziny – polega na obstawianiu tuzinów, czyli wybranego z przedziałów pomiędzy 1-2, 13-24 i 25-36. Zaletą tego typu strategii jest fakt, że na 6 spinów ruletką wystarczy, że trafimy tylko raz, aby wyjść na plus. Stosunek wypłaty do wpłaconych pieniędzy wynosi 2:1

  • Dziki zakład z 8 żetonami – na poszczególnych liczbach rozmieszczasz łącznie 8 żetonów. Liczby, które wybierasz zależne są od pozycji na kole. Zaletą tego typu strategii jest fakt, że przy każdym wygranym zakładzie możesz zwiększać stawkę nie martwiąc się, że przegrasz wszystko. Obstawianie liczb jest jednym z najtrudniejszych systemów gry w ruletkę – nie polecam go więc początkującym.

  • Ulice – polega na obstawianiu wybranych z 12 ulic (streets) mieszczących się w przedziałach, 1-3, 4-6, 7-9, 10-12, 13-15, 16-18, dochodząc w ten sposób aż do 34-36. Strategia ta jest niezwykle popularna i w sieci można znaleźć naprawdę sporo poradników na jej temat. Jednokrotnie obejmuje 15 numerów i przy odrobinie szczęścia, trafiając 3 razy z rzędu pozwoli Ci wygrać naprawdę ogromne pieniądze!

  • System uproszczony – postaw swoje żetony na zakłady gwarantujące podwojenie postawionych pieniędzy (Niskie 1-18, Parzyste, Czarne, Czerwone, Nieparzyste, Wysokie 19-36). Stosując odpowiednią, przyrostową zasadę obstawiania korzystamy z najprostszego rachunku prawdopodobieństwa i otrzymujemy praktycznie gwarantowany profit. Nie należy on może do najwyższych jednak, system uproszczony daje nam pewność, że nie przegramy całego majątku.

  • Szczęśliwa siódemka – Zasady dokładnie takie same jak w systemie uproszczonym. Różnica polega jedynie na tym, że po wygraniu zakładu w kolejnej rundzie stawiamy 150% poprzedniej wartości. W przypadku szczęśliwej siódemki warto posługiwać się jednak niskim bankrollem jeżeli nie chcemy przegrać całej fortuny. Chcąc grać skutecznie tym systemem potrzebujesz fundusze pozwalające na wykonanie co najmniej 24 zakładów w takim przyrostowym systemie. Wygrywając 7 razy z rzędu warto zacząć grę od nowa lub po prostu całkowicie ją zakończyć. Warto zauważyć, że przy każdej odrobinie szczęścia Twoje pieniądze zostaną podwojone – właściwie stosując tę strategię na pewno nie zbiedniejesz.

Muszę szczerze stwierdzić, że pokrótce scharakteryzowane strategie obstawiania nie tylko są najskuteczniejszymi z jakich możesz korzystać online, ale również jednymi z najprostszych. Znając dokładnie ich mocne i słabe strony możesz obecnie wybrać system, który najbardziej odpowiada Twoim indywidualnym predyspozycjom oraz Twojemu stylowi gry.

 

Tutaj wspominaliśmy o jeszcze innej strategii z której możesz skorzystać - Strategia gry w ruletkę

Ruletka: prosta strategia gwarantująca regularne zwycięstwa

poniedziałek, 31, marzec 2014 11:15

Każdy marzy o tym, aby opuścić Vegas z kieszeniami pełnymi pieniędzmi. Chcąc wygrywać jak najczęściej zawodnicy stosują różne strategie – w przypadku blackjacka jedną z najpopularniejszych jest liczenie kart. Gracze pokerowi spędzają natomiast godziny przed lustrem, aby ćwiczyć kamienną twarz. W miejscu tym rodzi się pytanie co pozostaje w takim razie graczom ruletkowym i jak mogą oni poprawić swoje wyniki?

Co wyniesiesz po lekturze tego artykułu...

Prawda jest taka, że istnieje naprawdę prosta strategia gry w ruletkę, którą wielu doświadczonych zawodników używa praktycznie przez cały czas. Na pewno w tym momencie myślisz, że w praktyce nie jest możliwe, aby wygrywać przy każdym pojedynczym zakładzie – mówiąc o wygranej nie rozpatrujemy jej w taki sposób. System, który chcielibyśmy Ci zaprezentować wypcha jednak Twoje kieszenie pieniędzmi w dłuższym okresie czasu.

Przede wszystkim podstawy!

Wiele osób błędnie uważa, że należy stawiać jedynie na parzyste/nieparzyste, czarne/czerwone i konkretne numery. Powinieneś jednak również rozważyć obstawianie na numery pierwszego tuzina (od 1 do 12), drugiego tuzina (od 13 do 24) i trzeciego tuzina (od 25 do 36).

Decyzja o wyborze konkretnej grupy numerów nie powinna być wzięta z powietrza. W miejscu tym wkracza właśnie nasza specjalna strategia. Powinieneś zachować powtarzalność swoich zakładów!

Musimy zgodzić się w kilku sprawach – dla lepszego zrozumienia dalszych zapisów pierwsze 12 numerów oznaczać będziemy literką A. Kolejne 12 literką B i ostatnie 12 literką C. Zero lub podwójne zero skategoryzujemy natomiast po prostu jako 0.

W jaki sposób wybieramy grupę numerów?

Na samym początku powinieneś potrenować na własnym kole do ruletki lub na platformach kasynowych oferujących grę za wirtualne pieniądze – dzięki temu szlifując niezbędny kunszt nie roztrwonisz wszystkich pieniędzy.

Kiedy piłeczka znajdzie się w przegrodzie odnotuj kategorię, do której należy wskazana liczba. Jeżeli piłka wylądowała na liczbie znajdującej się w drugim tuzinie zapisujesz literkę B. Gdy natomiast piłka wylądowała na liczbie znajdującej się w trzecim tuzinie zapisujesz literkę C.

Kręć ruletką i zapisuj osiągane wyniki do momentu aż nie zobaczyć 5 wyników pośród, których brakuje jednej konkretnej kategorii. Jeżeli więc odnotowałeś C, B, B, C, B po 5 ruchach możesz przestać kręcić kołem ruletki gdyż A nie wypadło.

Co jest więc takiego magicznego w związku z A?

W naszym przypadku będzie to grupa liczb, na które będziesz obstawiał prawdziwe pieniądze. O ile w czasie gry będziesz modyfikował wysokość zakładu to nie zmienisz już pozycji, na którą obstawiasz. Tak, to prawda! Nigdy, przenigdy nie zmieniasz grupy tuzinów, które obstawiasz!

W jaki sposób obstawiamy?

Wszystko zależy od tego jak dużym bankrollem dysponujesz. Jeżeli na grę możesz przeznaczyć 500 lub więcej dolarów wtedy warto sięgnąć po rozwiązanie podwajaj swoje zakłady – czynisz to za każdym razem kiedy przegrywasz. Jeżeli natomiast posiadana przez Ciebie pula jest znacząco mniejsza wtedy po każdym przegranym zakładzie powinieneś zwiększać wielkość betu o jedną jednostkę. W przypadku wygranego zakładu zmniejszasz natomiast pulę o jedną jednostkę.

Tak naprawdę sięgnąć możemy po serię różnych strategii związanych z ruletką – w sieci wiele z nich oferowanych jest za darmo. O ile przetestowanie poszczególnych systemów nie jest niczym złym to nie używaj do tego prawdziwych pieniędzy tylko graj na pieniądzach wirtualnych. Kiedy już zdobędziesz odpowiednie doświadczenie wtedy będziesz mógł przerzucić się na realną grę!


Tutaj poznasz inne strategie gry w kasynie które dadzą Ci wymierne rezultaty - Strategie gry w kasynie

Reklamy i materiały na stronie przeznaczone są dla użytkowników zamieszkujących w jurysdykcjach zezwalających na korzystanie z kasyn i gier online.