Witaj, niezalogowany

5 najskuteczniejszych systemów gry sprawdzających się idealnie w ruletce online

Rouletka jest jedną z tych gier hazardowych, w której posiadanie konkretnej strategii rzeczywiście może mieć wpływ na ostateczny przebieg gry. O ile czynnik szczęścia zawsze będzie pozostawał tutaj głównym elementem, możemy przynajmniej zminimalizować szanse przegranej (jednocześnie delikatnie zwiększając możliwość zarobienia) stosując specyficzne zasady obstawiania, nazywane przez profesjonalistów systemami zakładów lub strategiami.

Jeżeli zainteresujesz się strategiami chociaż na chwilę to zauważysz, że ich liczba jest naprawdę zatrważająca. Oczywiście część z nich jest lepsza lub gorsza i niektóre w większym lub mniejszym stopniu sprawdzają się podczas gry online. Dlatego specjalnie dla Ciebie przebrnęliśmy przez tysiące systemów gry w ruletkę i wybraliśmy 5 tych najskuteczniejszych (podczas gry internetowej) porównując je ze sobą.

  • Tuziny – polega na obstawianiu tuzinów, czyli wybranego z przedziałów pomiędzy 1-2, 13-24 i 25-36. Zaletą tego typu strategii jest fakt, że na 6 spinów ruletką wystarczy, że trafimy tylko raz, aby wyjść na plus. Stosunek wypłaty do wpłaconych pieniędzy wynosi 2:1

  • Dziki zakład z 8 żetonami – na poszczególnych liczbach rozmieszczasz łącznie 8 żetonów. Liczby, które wybierasz zależne są od pozycji na kole. Zaletą tego typu strategii jest fakt, że przy każdym wygranym zakładzie możesz zwiększać stawkę nie martwiąc się, że przegrasz wszystko. Obstawianie liczb jest jednym z najtrudniejszych systemów gry w ruletkę – nie polecam go więc początkującym.

  • Ulice – polega na obstawianiu wybranych z 12 ulic (streets) mieszczących się w przedziałach, 1-3, 4-6, 7-9, 10-12, 13-15, 16-18, dochodząc w ten sposób aż do 34-36. Strategia ta jest niezwykle popularna i w sieci można znaleźć naprawdę sporo poradników na jej temat. Jednokrotnie obejmuje 15 numerów i przy odrobinie szczęścia, trafiając 3 razy z rzędu pozwoli Ci wygrać naprawdę ogromne pieniądze!

  • System uproszczony – postaw swoje żetony na zakłady gwarantujące podwojenie postawionych pieniędzy (Niskie 1-18, Parzyste, Czarne, Czerwone, Nieparzyste, Wysokie 19-36). Stosując odpowiednią, przyrostową zasadę obstawiania korzystamy z najprostszego rachunku prawdopodobieństwa i otrzymujemy praktycznie gwarantowany profit. Nie należy on może do najwyższych jednak, system uproszczony daje nam pewność, że nie przegramy całego majątku.

  • Szczęśliwa siódemka – Zasady dokładnie takie same jak w systemie uproszczonym. Różnica polega jedynie na tym, że po wygraniu zakładu w kolejnej rundzie stawiamy 150% poprzedniej wartości. W przypadku szczęśliwej siódemki warto posługiwać się jednak niskim bankrollem jeżeli nie chcemy przegrać całej fortuny. Chcąc grać skutecznie tym systemem potrzebujesz fundusze pozwalające na wykonanie co najmniej 24 zakładów w takim przyrostowym systemie. Wygrywając 7 razy z rzędu warto zacząć grę od nowa lub po prostu całkowicie ją zakończyć. Warto zauważyć, że przy każdej odrobinie szczęścia Twoje pieniądze zostaną podwojone – właściwie stosując tę strategię na pewno nie zbiedniejesz.

Muszę szczerze stwierdzić, że pokrótce scharakteryzowane strategie obstawiania nie tylko są najskuteczniejszymi z jakich możesz korzystać online, ale również jednymi z najprostszych. Znając dokładnie ich mocne i słabe strony możesz obecnie wybrać system, który najbardziej odpowiada Twoim indywidualnym predyspozycjom oraz Twojemu stylowi gry.

 

Tutaj wspominaliśmy o jeszcze innej strategii z której możesz skorzystać - Strategia gry w ruletkę

Reklamy i materiały na stronie przeznaczone są dla użytkowników zamieszkujących w jurysdykcjach zezwalających na korzystanie z kasyn i gier online.