Witaj, niezalogowany

Największe turnieje pokerowe na świecie

Nie wiem jak Wy, ale jednym z moich największych marzeń jest objechanie świata dookoła, aby wziąć udział lub na własne oczy zobaczyć największe turnieje pokerowe. Wydają się być ogromnymi, żywymi organizmami, w których poszczególnymi komórkami są ogromne pieniądze i najlepsi pokerzyści.

Poniżej prezentuję Wam listę eventów, które chciałbym odwiedzić w pierwszej kolejności i które według mnie są jednymi z najważniejszych imprez w świecie profesjonalnego pokera.

World Series of Poker

WSOP uważany jest za nieoficjalne pokerowe mistrzostwa świata. Co roku rozgrywany w Las Vegas jest jednym z najbardziej prestiżowych eventów w świecie całego pokera. Do turnieju zakwalifikować może się tak naprawdę każdy – wystarczy zapłacić 10 tysięcy dolarów. Żeby się jednak utrzymać przynajmniej przez 1 dzień trzeba posiadać naprawdę ogromne, pokerowe umiejętności.

Kilka tysięcy ludzi, pośród nich największe nazwiska pokerowe z całego świata – konkurowanie z czymś takim może naprawdę przyprawić o zawrót głowy!

Aussie Millions

Aussie Millions posiada opinię nie tylko prestiżowego, ale i jednocześnie niosącego z sobą naprawdę wiele radości eventu. Rozgrywany w styczniu w Melbourne obejmuje pełne trzy tygodnie gry – w tym czasie w Australii cieszą się latem i wakacjami. Pogoda jest wyśmienita co jeszcze bardziej przemawia za wzięciem udziału w evencie tego typu. Miasto w czasie trwania Aussie Millions jest kolorowe, w między czasie odbywa się również tenisowy Australian Open – jest więc na co popatrzeć i gdzie się rozerwać!

Latin American Poker Tour – Brazylia

Wielokrotnie słyszałem, że jeden z najlepszych turniejów pokerowych w Ameryce Południowej rozgrywane są właśnie w Brazylii. Na pewno nie będę próbował zaprzeczać tej opinii zawsze bowiem chciałem zobaczyć Brazylię!

Kilka ciekawostek odnośnie tego turnieju – 98% uczestników to mężczyźni, w czasie jego trwania cały czas świętowany jest karnawał, a event jest zwieńczeniem całej zabawy. Zawsze istnieje więc szansa, że będziesz mógł oddać się niezapomnianej zabawie wraz z posiadającymi gorący temperament Brazylijkami!

Aruba Poker Classic

Ten wyjątkowy turniej rozgrywany jest regularnie na przestrzeni całego roku na jednej z najbardziej egzotycznych wysp Karaibów. Gospodarzem eventu jest zazwyczaj Raddisson Aruba Resort and Casino, w którym odbywają się jedne z najlepszych imprez na całej wyspie. Wraz z turniejami organizowane są również rozliczne eventy poboczne dzięki temu nie tylko pograsz tutaj w pokera, ale jednocześnie będziesz mógł mocno się rozerwać!

World Series of Poker Circuit

Seri circuit podczas World Series of Poker zaprasza pokerzystów do różnych miast na całym świecie gdzie pod szyldem WSOP mogą ryalizować o naprawdę atrakcyjne nagrody pieniężne oraz oczywiście najwyższy prestiż. W cyklu tym podoba mi się najbardziej to, że nigdy tak naprawdę nie wiemy w jakie miejsce świata zostaniemy zaproszeni. Pozwala to na spontaniczność i planowanie wyjazdu na ostatnią chwilę – idealnie wpasowuje się to w mój plan objechania globu dookoła w poszukiwaniu najciekawszych eventów pokerowych!

Reklamy i materiały na stronie przeznaczone są dla użytkowników zamieszkujących w jurysdykcjach zezwalających na korzystanie z kasyn i gier online.