Witaj, niezalogowany

Czy z powodu agresywnej gry możesz zostać wyproszony z kasyna?

Agresywność w ujęciu rywalizacji sportowej definiowana jest często jasko: „podejmowanie wszelkich możliwych wysiłków, aby wygrać i odnieść sukces; konkurencyjność; wyraźna energiczność; szczególnie w zakresie wykorzystania własnej inicjatywy oraz przewagi fizycznej; wyraźna asertywność; świadomość własnych umiejętności.” Agresywny hazardzista nie zwraca uwagi na to kto obserwuje jego grę, kto jest jego przeciwnikiem albo w jaki sposób wygra – będzie w stanie zrobić wszystko, aby osiągnąć sukces. Wręcz oszukiwać.

 

 

Jednym z najczęściej zadawanych pytań, na które możemy natknąć się podczas przeszukiwania stron o tematyce hazardowej jest: „Czy gracz może zostać wyproszony z kasyna za zbyt agresywną grę?” Jak się okazuje odpowiedź brzmi TAK! Agresywna gra może spowodować, że nie tylko zostaniesz wyproszony z lokalu a wręcz wyprowadzony siłą. Dotyczy to również kasyn online.

Istnieją dwa różne rodzaje agresywnej gry, które mogą przynieść taki niekorzystny efekt: niekulturalne zachowanie wobec innych zawodników oraz uszkiwanie.

Czym jest agresywna gra?

Agresywne zachowanie, które prowadzi do jakichkolwiek fizycznych nadużyć jest całkowicie zakazane – jego ofiary mogą wnieść oskarżenie przeciwko zawodnikowi oraz kasynu. To właśnie dlatego właściciele kasyn starają się ucinać wszelkiego rodzaju agresję w samym zarodku. Co więcej agresywność przy stoliku gamblingowym może odebrać przyjemność z gry innym sympatykom hazardu co oznacza mniejsze zarobki dla kasyna – zniechęceni i zniesmaczeni goście po prostu opuszczą lokal.

Niektórzy stosują agresywną grę jako taktykę odstraszenia przeciwników – stawiają wysokie zakłady, zachowują się pretensjonalnie i bardzo wyzywająco lub sięgają po słowną lub wręcz fizyczną agresję.

Agresywna gra a oszukiwanie

Każdego roku kasyna na całym świecie odwiedzane są przez setki milionów gości. Przy tak dużej ilości trafienie na oszustów jest wręcz oczywiste. Oszuści próbują swojego szczęścia na wszystkich możliwych grach od ruletki po jednorękich bandytów i pomimo nowoczesnych zabezpieczeń dalej są w stanie wykradać kasynom sumy liczone w milionach dolarów w skali roku!

W niektórych przypadkach agresywna gra może być mylnie interpretowana jako próba zatuszowania oszustw. Wystarczy jedynie drobne podejrzenie, abyś został wyproszony za drzwi.

Graj uczciwie i ciesz się wyjątkową rozrywką!

Jeżeli chcesz się dobrze bawić i mieć szansę na wygranie większych pieniędzy graj uczciwie i szanuj innych gości kasyna. Agresywne zachowanie może na tyle zniechęcić do Ciebie innych gości, że po czasie nikt nie będzie chciał z Tobą grać.

Reklamy i materiały na stronie przeznaczone są dla użytkowników zamieszkujących w jurysdykcjach zezwalających na korzystanie z kasyn i gier online.