Szeroka gama promocji dostępnych w LV Bet nie ogranicza się tylko i wyłącznie do tradycyjnych zakładów sportowych, ale i miłośnicy sportów wirtualnych będą mogli znaleźć tu coś dla siebie. Bukmacher oferuje bowiem całkiem atrakcyjną opcję zdobycia 20 złotych bonusu za grę w sportach wirtualnych i co ważne – jest to promocja cykliczna (cotygodniowa) i do otrzymania 20 złotych wystarczy wykonać wymagany w danym tygodniu obrót bez względu na rezultaty stawianych przez nas spotkań.

sporty wirtualne bonus lvbet
Bonus na sporty wirtualne od bukmachera LVbet

Darmowy bonus w LVbet na sporty wirtualne

Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowych 20 złotych w LVbet wystarczy w danym tygodniu wykonać minimalny obrót stawiając zakłady na sporty wirtualne o wartości przynajmniej 100 złotych. Nie ma przy tym znaczenia, czy zakłady te okażą się wygrane czy przegrane, liczy się sam fakt wykonania obrotu.

Może się więc zdarzyć tak, że przy odrobinie szczęścia i dobrej passie obrót wykonamy z samymi wygranymi na koncie i w takiej sytuacji również będziemy mogli liczyć na otrzymanie 20 złotych bonusu, który wypłacany jest na konta graczy co poniedziałek do godziny 17:00 za wyniki z poprzedniego tygodnia.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Otrzymany bonus od bukmachera LVbet trzeba obrócić 5 razy nim stanie się on dostępny do wypłaty i będzie można to zrobić w ofercie sportów wirtualnych. Czasu na wykonanie obrotu również jest wystarczająco dużo bo aż 30 dni, nie powinno być zatem problemu z realizacją założonego celu.

Czy warto zatem ofertę polecić? Wszystko zależy od tego czy lubimy obstawiać sporty wirtualne. Jest to na pewno jakaś odskocznia od tradycyjnych zakładów i dyscyplin sportowych, można więc w tym przypadku połączyć przyjemne z pożytecznym i od czasu do czasu spróbować swojego szczęścia w typowaniu wirtualnym. Obrót 100 złotych można wykonać szybko i łatwo, więc próg ten nie jest jakoś szczególnie wygórowany.

Bonus 20 złotych wprawdzie na kolana też nie powala, jednak warto zaznaczyć, że jego otrzymanie (pod warunkiem uprzedniego wykonania obrotu) jest gwarantowane, a nie uzależnione od wyników osiągniętych podczas wykonywania tegoż obrotu.