Czasy się zmieniają i podczas gdy jeszcze kilkanaście lat temu bukmacher ze sprawnie działającym serwisem internetowym był kimś cenionym i poważanym, dziś owy serwis nie wystarczy. Wszystko ze względu na wzrost znaczenia telefonów w naszym życiu codziennym – przeciętny typujący zaczął oczekiwać, że swojego typowania dokona w całości za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Ale jakie funkcjonalności powinna ona posiadać? Którzy bukmacherzy dają dostęp do najlepszych aplikacji?

ranking aplikacji bukmacherskich
Która mobilna aplikacja bukmacherska jest najlepsza? Zobacz ranking!

Co powinno się znaleźć w bukmacherskiej aplikacji mobilnej?

Decydując się na instalację aplikacji mobilnej bukmachera nie bez powodu oczekujemy jej sprawnego i szybkiego działania, czytelnego przedstawienia wszystkich informacji oraz pełnej oferty na zakłady, dokładnie takiej, jak w jego głównym serwisie internetowym. Co jeszcze powinna być wyposażona, aby spełniać nasze potrzeby i oczekiwania? Przede wszystkim w:

  • Powiadomienia push – dobra aplikacja to taka, która na bieżąco informuje nas o wszelkich nowościach związanych bezpośrednio z naszym kuponem, ale i tych mających związek z czasowymi promocjami i wydarzeniami specjalnymi u bukmachera, z którego usług korzystamy.
  • Możliwość wpłacania i wypłacania środków – dzięki aplikacji powinniśmy móc w mgnieniu oka wpłacić środki na nasze konto i wypłacić cały zarobek z niego w równie szybkim tempie.
  • Rozbudowane statystyki – aplikacja mobilna jest w stanie być dla nas świetnym narzędziem analitycznym i źródłem sztywnych statystyk dotyczących zarówno samych spotkań, jak i drużyn biorących w nich udział oraz samych rozgrywek, na których się skupiamy.
  • Możliwość szybkiego obstawiania – dzięki aplikacji powinniśmy móc obstawiać spotkania sportowe za pośrednictwem kilku stuknięć w ekran, bez potrzeby przedzierania się przez mnóstwo informacji.
  • Dostęp do transmisji telewizyjnych – najlepsze aplikacje dają typującym możliwość oglądania darmowych transmisji wydarzeń sportowych z najpopularniejszych dyscyplin.
  • Niskie zużycie transferu – ze smartfonu nie zawsze sięgamy siedząc w domu, a częściej robimy to „w biegu”, będąc w podróży. Ważne, aby nie wykorzystać całego transferu, który posiadamy na zakłady bukmacherskie.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Najlepsze aplikacje mobilne polskich bukmacherów – ranking TOP3

Niemal każdy z kilkunastu istniejących na polskim rynku bukmacherów zapewnia dostęp do swojej aplikacji mobilnej – w każdej z nich znalazło się jednak miejsce na nieco inne funkcjonalności, a każda przedstawia też ofertę w sposób unikalny dla siebie. Poniżej przedstawiamy ranking trzech najbardziej szanowanych, funkcjonalnych i zdecydowanie najpotężniejszych. 

1. Aplikacja mobilna bukmachera STS

Aplikacja mobilna bukmachera STS jest idealnym dowodem na to, że jest to bukmacher obecnie rządzący na polskiej scenie bukmacherskiej. Nie tylko działa szybko, ale wszystkie informacje prezentuje w sposób bardzo czytelny i przystępny. Daje dostęp do pełnej oferty operatora, w tym nie tylko tej najbardziej klasycznej, ale i takiej powiązanej z jego specjalnymi usługami. Błyskawicznie informuje nas o wszystkim, co dla nas ważne (sami możemy to określić), ale też zawiera sporo „bajerów”, w tym możliwość logowania się odciskiem palca czy skanem twarzy oraz oglądania transmisji telewizyjnych w najwyższej jakości.

poker online legalnie w polsce
Darmowy bonus bez depozytu w STS Betgames

2. Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna

Aplikacja Fortuny nie odstaje od tej od jej największego konkurenta. Mamy w niej do czynienia z bardzo przejrzystym interfejsem, w którym łatwo się odnaleźć, a który umożliwia nam bardzo dużo – zarówno pod kątem obstawiania, jak i analizy (rozległe statystyki, wykresy oraz tabele to tutaj coś łatwo dostępnego). Sama w sobie pozwala na korzystanie z wszystkich funkcji znanych z głównego serwisu, w tym między innymi z programu lojalnościowego, z którego Fortuna słynie. Z jej poziomu można też oglądać transmisje na żywo, co przydaje się w czasie podróży, kiedy nie mamy dostępu do telewizora. Apka, która pobrać można ze strony www.efortuna.pl daje też możliwość przeprowadzania szybkich operacji na koncie i równie sprawnego obstawiania, również w modelu „na żywo”.

3. Aplikacja mobilna bukmachera Betclic

Aplikacja Betclic jest zdecydowanie najczytelniejszą propozycją, którą pokochają w szczególności nowicjusze. Mimo braku posiadania wyszukiwarki spotkań (który jest jej największym minusem), pozwala szybko się odnaleźć, a inteligentne przygotowanie całego interfejsu sprawia, że obstawianie jest szybkie, sprawne i bezproblemowe. Podobnie, jak dokonywanie operacji na swoim saldzie. Aplikacja Betclic dostępna jest na systemy Android i iOS, a pobrać ją można bezpłatnie ze strony www.betclic.pl. Aplikacja daje też dostęp do match trackera, bardzo przydatnego przy obstawianiu na żywo.