Każdy marzy o tym, aby tylko zarabiać miliony na bukmacherce, jednakże dla wielu to pozostaje jedynie marzeniem – dlatego też dziś przedstawimy ci, co musiałbyś zrobić, aby zacząć obstawiać jak zawodowy typer!

Co musisz zrobić, jeśli chcesz być w przyszłości zawodowym typerem?

Co obstawiać żeby wygrać?

Oprócz skutecznych strategii, zapewne również zapytasz, jak często powinieneś grać u bukmachera. Żyjemy w epoce, w której ze względu na nieograniczony dostęp do internetu, możemy siedzieć na stronie buka od rana do późnej nocy. Cóż, tak wygląda zarabianie pieniędzy na zakładach sportowych. Nasz dochód nie zależy od czasu obstawiania. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jak długo potrwa kolejna gra. Jeśli jednak obawiamy się, że mimo przeczytania niemalże każdego poradnika bukmacherskiego lub zastosowania niemal każdej możliwej strategii gry, nadal nie zarobiliśmy, to warto zobaczyć, jak radzą sobie profesjonaliści. Takich artykułów nie znajdziemy zbyt wiele. Zazwyczaj jednak profesjonaliście nie obstawiają więcej niż kilka kuponów miesięcznie. To jest sekret ich sukcesu. To, jak często będziemy obstawiać, zależy tylko od nas.

bonus w sts za darmo 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wiedza, którą musisz zdobyć

Oczywiście idealnym podejściem jest uzyskanie wszelkich możliwych informacji o każdym wydarzeniu, które chcesz obstawiać i przeanalizowanie go. Naturalnie nigdy nie jest idealnie, dlatego musisz postarać się i w odpowiedni sposób znaleźć możliwie dużo informacji na ten temat. Zawsze zaczynaj od wybrania interesujących cię wydarzeń i próby przewidywania wyniku na podstawie naszej wiedzy o tych wydarzeniach. Dopiero wtedy możesz zacząć oglądać kursy, jakie legalny bukmacher dał na wybrane przez ciebie spotkanie. Pamiętaj też o specyfice danego sportu, czyli na przykład, że obstawiając piłkę nożną, istnieje realna szansa na to, że dane spotkanie zakończy się remisem

Czy warto jest obstawiać zakłady na sporty?

Zakłady sportowe nie są pracą na pełny etat. Tutaj każdy dzień jest inny. Oczywiście przed dodaniem kuponu musimy wykonać kilka zadań. W końcu nie mamy tutaj żadnych szablonów do wykorzystania, ponieważ każdy zakład jest inny, a każde spotkanie sportowe różni się od siebie. Wymaga to oczywiście jasnego i spokojnego umysłu. Faktem jest, że musisz odpowiedzieć sobie samemu na wiele pytań, zanim osiągniesz tytuł profesjonalisty. Pamiętaj też o tym, że nie każdy będzie miał ochotę ci pomóc i niektórzy lubią chodzić na skróty i prawie psują różne fora i czaty bukmacherskie, przez co tylko oni mają szansę na wygraną.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Profesjonaliści grają na schematach

Naturalnie istnieje również opcja grania na systemach bukmacherskich, ale jest to już temat na osobny artykuł. Każdy profesjonalista zawsze stara się znaleźć pewne zależności przy drużynie, którą analizuje – dlatego też po pewnym czasie ma bardzo jasny obraz tego, co dana drużyna zrobi, oraz jak się zachowa.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.