Typowanie meczy na żywo wiąże się przeważnie z dużą ilością zabawy – bo tak naprawdę nie wiesz co się wydarzy, nie wspominając o tym, że bukmacherzy w tej kwestii nie mają z górki. Nie można się dziwić, że kursy przeważnie zmieniają się z prędkością światła. Tak więc, oprócz emocji jakie zalety ma obstawianie na żywo?

mobile
Czy obstawianie na żywo ma zalety?

Nie zabraknie Ci zakładów na żywo

Typować na żywo możesz dosłownie siedem dni w tygodniu. Firmy bukmacherskie z reguły mają w swoim zanadrzu kilka tysięcy zakładów tego typu tygodniowo, tak więc wydaje się, że obstawiać możemy w nieskończoność. Oczywiście większa ilość zakładów jest związana z piłką nożną, co nikogo nie powinno dziwić, gdyż jest to najpopularniejszy sport na świecie. Warto pamiętać, że niektóre zakłady są możliwe tylko wtedy, kiedy oglądamy transmisję na żywo u bukmachera, ale to w ramach ciekawostki.

typowanie meczów za darmo w sts
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez wpłaty własnej

Typowanie w momencie rozgrywanego meczu

Jedną z największych zalet zakładów na żywo jest to, że mamy możliwość typować mecze na żywo w momencie rozgrywanego meczu i jego dynamiką. Dlatego ważne jest również aby nie przegapić ani jednego momentu gry. Wiadomym faktem jest, że daną transmisje na żywo jesteś w stanie uzyskać w telewizji lub w internecie, ale warto pamiętać, że skoro chcesz obstawić zakłady na żywo, to z pewnością lepiej będzie, jeśli będziesz ją oglądał u legalnego bukmachera. Decydując się na bukmachera ważne jest aby zwrócić uwagę na to, czy ma możliwość wybrać transmisję meczu w czasie rzeczywistym. Jest to znacznie łatwiejsze do obstawiania, a zarazem w transmisji na żywo u bukmachera od razu są pokazane wszystkie statystyki z transmisji.

Emocje podczas obstawiania na żywo

Zakłady w czasie rzeczywistym zapewniają graczom bardzo dużo adrenaliny. Tym bardziej jeśli mamy dostęp do transmisji z danego spotkania. Oglądanie gier staje się przez to bardziej emocjonujące. Jednak należy pamiętać, że ta rozrywka nie jest dla osób o słabych nerwach. Z innej strony jedną z największych wad jest przewaga buka odnośnie przewidywania meczów na żywo. Gdy widzimy wysoki współczynnik kursowy, momentalnie stawiane przez nas typy zwykle kończą się nie najlepiej, niestety na dokładnie przeanalizowanie zakładu na żywo nie należy do prostych, ponieważ nie ma na to czasu. Co gorsza, utrata prowadzi do zdenerwowania i chęci szybkiego odkucia się, co niestety prowadzi do większej utraty. Jest to najbardziej powszechny błąd graczy, którzy często zaczynają podejmować ryzyko, typują zakłady na żywo.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wady obstawiania na żywo

Wszystko ma swoje wady i zalety, także i w tym przypadku obstawiania zakładów na żywo jest tak, że te wady się pojawiają. Zakłady na żywo mają w swoim zanadrzu bardzo wiele popularnych sportów. W przypadku sportów niszowych całkowita liczba meczów jest znacznie mniejsza niż u tych najbardziej rozpoznawalnych.