Obecnie możesz wybrać tak naprawdę kilkunastu bukmacherów internetowych, którzy działają legalnie w Polsce. Dlaczego jednak nie ma sensu ograniczać się tylko do jednej firmy bukmacherskiej właśnie z tej branży? Czy obstawianie u wielu bukmacherów ma sens?

wiele kont bukmacherskich
U ilu bukmacherów warto założyć konto?

Jakie firmy bukmacherskie będą odpowiednie?

W dzisiejszych czasach typerzy mogą przebierać w ofercie. Mają bowiem okazję zdecydować się na minimum kilkanaście porządnych firm bukmacherskich. Jak jednak selekcjonować takie właśnie podmioty działające w sektorze bukmacherskim? Aktualnie coraz więcej osób ma świadomość, że warto wybierać tylko buki w 100% legalne. Obecnie można zaś spotkać się z firmami rozmaitego typu. Dlaczego jednak legalne buki online to zdecydowanie najlepsza opcja w tym względzie? Warto dokładnie scharakteryzować takie właśnie placówki. Trzeba wyraźnie podkreślić, że legalne zakłady bukmacherskie w Polsce (posiadają licencję i zezwolenie) mają odpowiednie, stosowne dokumenty, by oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Należy zauważyć, że takie zezwolenie jest wystawiane na okres sześciu lat (potem trzeba wystąpić z kolejnym wnioskiem i czekać na jego rozpatrzenie).

W przypadku całkowicie legalnych firm bukmacherskich można liczyć na swobodną grę. Bez żadnego kłopotu można grać oraz wygrywać pieniądze. Nikt nie będzie Ci robił problemów w tym temacie. Pamiętaj, że legalne zakłady bukmacherskie (z branży hazardowej) nie są w ogóle blokowane. Dodatkowo możesz śmiało wpłacać i wypłacać pieniądze przy pomocy rozmaitych metod. Okazuje się, że można grać korzystając np. z konta bankowego, kart kredytowych albo portfeli internetowych itp.

legalny bukmacher betfan oferta bonusów
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

O czym jeszcze pamiętać decydując się na bukmacherów internetowych? Na pewno warto postawić na takie podmioty, które zapewniają dobre warunki, mają również świetne bukmacherskie aplikacje mobilne do obstawiania zakładów. Chociażby pod względem oferty. Powinna być ona szeroka i bardzo urozmaicona. Dodatkowo nowoczesne firmy hazardowe nie robią żadnych problemów z wypłacaniem mamony. Jeśli zatem coś wygrasz, to swobodnie możesz wypłacić i cieszyć się wygranymi pieniędzmi.

Szansa na zgarnięcie wielu bonusów dla nowych

Co jednak powoduje, że warto zdecydować się na minimum kilku bukmacherów? Od razu trzeba podkreślić, że nie ma żadnego prawa sugerującego grę tylko w jednym podmiocie z tej właśnie branży. Warto zaś z tego wszystkiego skorzystać. Np. to okazja, by zgarnąć bardzo atrakcyjne bonusy powitalne. Wielu zawodowców tak robi. W końcu to szansa, by bez większego trudu mieć o wiele więcej pieniędzy na grę. W zdecydowanej większości przypadków bonusy powitalne są bardzo atrakcyjne. Trzeba tylko uważać na takie promocje, gdzie warunki dotyczące obrotu są relatywnie ciężkie.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Na szczęście takich promocji jest stosunkowo niewiele. Możesz zatem założyć konto w jednym buku, dokonać depozytu i zgarnąć bonus. Jeśli uporasz się z obrotem bonusu, masz okazję powtórzyć szereg tych czynności już w innej firmie. To tak naprawdę nic nie kosztuje, a przy okazji można zarobić sporo dodatkowej gotówki. Oczywiście, przed dokonaniem obrotu nie jest ona w 100% danego gracza. Niemniej jednak nie trzeba zbyt wiele, by poradzić sobie z tym aspektem. Mamy to szczęście, że jest mnóstwo świetnych bukmacherów online. To zatem szansa na wiele atrakcyjnych bonusów powitalnych – naprawdę warto z tego wszystkiego skorzystać.

Lepsze kursy bukmacherskie

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na rozmaite firmy bukmacherskie jak STS czy Betfan online, ponieważ wiedzą, iż dzięki temu mogą „wyłapywać” za każdym razem najlepsze kursy. Jeśli jest taka szansa, to grzechem byłoby z niej nie skorzystać. Bez żadnego problemu możesz zatem zdecydować się na posiadanie konta u wielu bukmacherów internetowych. Czasami w buku X będzie najlepszy kurs na gospodarzy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Innym razem lepiej będzie jednak skorzystać z bukmachera internetowego Y, by zagrać na gości albo remis itp. Należy podkreślić, że tym sposobem ewentualne wygrane mogą być o wiele wyższe. Nie bagatelizowalibyśmy tego czynnika. Szczególnie biorąc pod uwagę osoby, które graja za relatywnie wysokie stawki. W ich przypadku różnica nawet kilku setnych może mieć bowiem kolosalne znaczenie. Warto zatem posiadać konta w wielu firmach, by dać sobie po prostu szanse na większe zarobki.

Nie ma kłopotów z limitowaniem zakładów

Osoby, które często wygrywają, muszą liczyć się z takim obrotem spraw… Są bowiem firmy hazardowe, które nakładają limity na konkretnych typerów. Są jednak efektywne sposoby, by sobie z tym aspektem poradzić. Po raz kolejny warto zatem posiadać kilka kont u rożnych bukmacherów. Jeśli bowiem zdarzy się tak, że będziesz miał limit w jednym miejscu, to i tak będziesz mógł zagrać za 100% w drugiej lokalizacji. Warto się zabezpieczyć odpowiednio wcześnie. Nie czekaj z tym tematem na ostatni moment.

Jeśli masz taką opcję, to nawet już dzisiaj załóż drugie, czy nawet trzecie konto. Pamiętaj, że w tym aspekcie nie ma górnych limitów. Brak aktywności na danym koncie nie oznacza zaś konieczności płacenia odsetek itp. Od Ciebie zależy, kiedy po prostu wrócisz do danego bukmachera internetowego. Posiadając kilka kont zabezpieczasz się zaś przed różnymi niekorzystnymi sytuacjami. Takimi, jak właśnie m.in. nałożone limity…