Błędy tak jak wszędzie tak i w tym przypadku się pojawiają. Należy na nie zwrócić uwagę i ich więcej już nie popełniać. Lecz jakie są to błędy? W tym artykule przygotowaliśmy wam parę z nich. Zapraszamy!

Jakich błędów muszą unikać nowi typerzy

Nie wyznaczenie odpowiedniej sumy pieniędzy na zakład

Brak określonej kwoty na zakładach bukmacherskich może się skończyć podbieraniem dodatkowych sum pieniędzy z domowego budżetu co nie jest najlepszym rozwiązaniem. Warto sobie zawsze określić pewną sumę pieniędzy za jaką chcemy obstawiać zakłady bukmacherskie. Najlepszym sposobem na to jest odliczenie na zakłady około 5% ze swojego przychodu miesięcznego i tego się kurczowo trzymać. Taka kwota na pewno nie zrujnuje waszych finansów, a jedynie pomoże w swobodnym obstawianiu zakładów bukmacherskich. Jest to najrozsądniejszy pomysł na to aby nie popaść w finansowe tarapaty. Należy także pamiętać, aby grać jedynie za to co mamy ustalone na miesiąc i jeśli nasz budżet na miesiąc się skończył to warto poczekać do następnego aż z powrotem dostaniemy wpływ finansowy.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Łapanie kilku srok za ogon – czyli typowanie kilku rzeczy naraz

Każdy z was zapewne zna to przysłowie „nie łapie się kilku srok za ogon” jest to dosyć powszechne i ma zastosowanie do wielu rzeczy w naszym życiu. Tak samo jest w zakładach bukmacherskich nie powinno się grać na większej ilości dyscyplin sportowych jeśli ich nie znamy. Przeważnie kończy się to nie dobrze dla naszych portfeli. Natomiast nic straconego, ponieważ jest to błąd który da się łatwo poprawić, a mianowicie wystarczy najzwyczajniej w świecie przestać obstawiać dodatkowe sporty. Natomiast jeśli tego byśmy nie chcieli zrobić z rożnych przyczyn to mamy jeszcze jedno całkiem dobre rozwiązanie. Jest nim typowanie zakładów bukmacherskich. Różni się to od obstawiania, że w tym przypadku nie obstawiamy realnych pieniędzy, oczywiście podchodzimy do zakładów tak jak do normalnych czyli wybieramy dyscyplinę sportową, odpowiedni zakład, przygotowujemy się do niego poprzez analizę, a następnie typujemy sobie wynik i zapisujemy go w swoim notesie lub zeszycie. W ten sposób ograniczycie ryzyko straty, a przy takiej praktyce możecie nauczyć się więcej na temat dodatkowego sportu i w przyszłości zacząć na niego obstawiać realne pieniądze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie analizowanie swoich zakładów

W życiu analizowanie przydaje się każdemu. Od prostych czynności aż po te które potrzebują większego zaangażowania. Jednym słowem bez przygotowania nie podchodź. Tak samo jest gdy gramy na zakładach, analiza bukmacherska to nieodłączny element każdego typu. Dzięki niej najlepsi typerzy są tam gdzie być powinni czyli na samej górze. Oczywiście jeśli nie traktujesz gry na zakładach poważnie to analiza byłaby w tym momencie zbędna, natomiast jeśli czytasz ten artykuł to znaczy, że jednak chcesz czegoś więcej od grania na zakładach. Tak więc zapamiętaj, analizuj każdy zakład który chcesz obstawić u legalnych bukmacherów.