Widzieliście już nową stronę bukmachera Milenium? Jest naprawdę ciekawa. Jeszcze do niedawna ten legalny polski bukmacher wydawał się na straconej pozycji, ale wszystko zmieniło się w czerwce tego roku, kiedy to wprowadzono zupełnie nową, znaczni bardziej atrakcyjną wersję witryny. Za tym poszły także promocje, a jak wiadomo, jest to najlepszy sposób na to, by zachęcić ludzi do obstawiania. Jak obecnie prezentuje się bukmacher Milenium? Co ciekawego możemy otrzymać, zakładając nowe konto?

milenium polski bukmacher
Polski bukmacher Milenium – oferta zakładów, promocje i bonus 2020

Historia bukmachera Milenium

Zanim przejdziemy do konkretów, przyjrzyjmy się wpierw temu, co musiał przejść bukmacher Milenium, by być tu, gdzie jest teraz. Swoją działalność rozpoczął 18 października 2004 roku od punktów stacjonarnych. Na terenie całego kraju otworzono wtedy 15 placówek, których zadaniem było przyjmowanie typów od graczy. Liczba ta bardzo szybko się zwiększyła, a obecnie możemy mówić już o ponad 200 lokali w całej Polsce. Co prawda większość z nich będzie powoli wygaszana, a bukmacher będzie stopniowo przenosił się do internetu, ale w dalszym ciągu jest to spółka z niemalże największą liczbą punktów stacjonarnych wśród polskich bukmacherów. 

Milenium angażuje się mocno e wsparcie polskiego sportu i to nie tylko profesjonalnych drużyn piłkarskich, ale też federacji sztuk walki MMA-ATTACK oraz klubów młodzieżowych i dziecięcych. Swego czasu był także sponsorem oficjalnym koszykarskiej ligi. 

Od czerwca 2019 roku, przy okazji wprowadzania nowej witryny, zakłady bukmacherskie Milenium, jako jeden z ostatnich w naszym kraju udostępnił graczom możliwość rejestracji konta tymczasowego. Dzięki temu nie trzeba już przechodzić żmudnej procedury weryfikacji przy zakładaniu konta gracza, ale wszystko odbywa się błyskawicznie i po kilku minutach możemy już obstawiać. Co więcej, możemy także skorzystać z bonusu powitalnego. Niestety, konto tymczasowe jest ważne tylko przez 30 dni, posiada sporo ograniczeń, a co najgorsze, nie wypłacimy z niego kasy. Warto więc przejść weryfikację jak najszybciej. 

bonus w sts za darmo 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta zakładów bukmacherskich w Milenium

Oferta bukmachera Milenium, która zobaczyć możemy na stronie www.milenium.pl zalicza się do tych zupełnie standardowych. Nie ma tu zupełnie nic wyszukanego, a obstawiać możemy głównie to samo, co w przypadku innych spółek. Do dyspozycji mamy mnóstwo różnego rodzaju dyscyplin sportowych, szacuje się, że każdego dnia bukmacher umożliwia nam obstawienie niemalże 30 tysięcy zdarzeń. 

W ofercie bukmachera Milenium znajdziemy także zakłady live. Do obstawiania dostępne jest większość meczów z oferty przedmeczowej. W tym przypadku mamy do czynienia z jedną z najlepszych ofert na żywo w całym kraju. Duża część spotkań posiada transmisje, prezentowane są także aktualne statystyki oraz graficzny przebieg spotkania. 

Minimalna stawka pojedynczego kuponu to 2 złote. Maksymalna kwota wygranej nie jest określona, ale widać, że bukmacher Milenium dość mocno obniża stawki, dlatego też nie ma większych szans na to, by zdobyć spore ilości gotówki za pomocą jednego kuponu. 

Ogromnym minusem bukmachera Milenium jest bardzo duża marża, która plasuje go bardzo nisko w rankingu spółek z najlepszymi kursami. Niestety, ale obstawianie w Milenium jest średnio opłacalne, gdyż marża wynosi zazwyczaj grubo ponad 7%.

Bonusy i promocje bukmachera Milenium

Każdy szanujący się bukmacher, który chce przyciągnąć do siebie nowych graczy, oferuje im promocje i bonusy powitalne. Nie inaczej jest w przypadku Milenium, który ostatnio znacząco podniósł jakość i wysokość oferowanej przez siebie promocji. Każdy nowy typer może liczyć na Bonus na start, ale jest to tylko wierzchołek góry lodowej, gdyż najciekawsze promocje przeznaczone są dla stałych graczy bukmachera. Zanim przejdziemy do omawiania promocji, pragniemy tylko przypomnieć, że pod żadnym pozorem nie powinny one służyć do wyboru odpowiedniego dla nas bukmachera. Jeśli chcemy tylko zarobić i wypłacić promocyjną kasę, nie ma problemu, w przypadku stałego zarabiania wybierzmy raczej bukmachera, który będzie oferował nam nieco bardziej atrakcyjne kursy. 

zakłądy bukmacherskie betclic polska
Legalny bukmacher Betclic oferuje darmowy cashback 550 PLN

Bonus na start

Bonus na start to główna promocja dla nowych graczy oferowana przez bukmachera Milenium. Została ona przygotowana z okazji świętowania 15 rocznicy istnienia spółki, ale wszystko wskazuje na to, że zostanie z nami na dłużej. Jeśli jesteśmy nią zainteresowani, musimy pamiętać o tym, by przy rejestracji zaznaczyć odpowiednie pole – „Chcę otrzymać BONUS NA START”. W tym momencie możemy już liczyć na to, że otrzymamy od bukmachera dodatkowe 100% wpłacanej kwoty, aż do wartości 1500 złotych. Depozyt musimy złożyć w ciągu 10 dni od weryfikacji, a na spełnienie warunków obrotu mamy całe 60 dni. 

Zanim będziemy mogli wypłacić bonus, musimy go wpierw czterokrotnie obrócić na kuponach z co najmniej trzema zdarzeniami, o łącznym kursie 2.00. W celu uwolnienia bonusu musimy go obrócić czterokrotnie, co oznacza, że przy maksymalnej jego kwocie, musimy zagrać łącznie za 6000 złotych. 

Bonus powitalny w Milenium wydaje się dość atrakcyjny, ale niestety wrażenie psuje się, gdy przeczytamy o wygórowanych warunkach obrotu. Co prawda sam czterokrotny obrót nie robi aż takiego wrażenia, gdyż inni bukmacherzy bardzo często proponują nam gorsze warunki, ale gdy pomyślimy już o kwocie, to mało który z nich wymaga aż tak wiele. 

Bonus przyznawany jest stopniowo. Po wykonaniu 20% obrotu dostajemy 20% bonusu, resztę, dopiero gdy skończymy całość obrotu. 

Darmowy zakład

Darmowy zakład to kolejna z promocji bukmachera Milenium. Co prawda nazwa jest trochę myląca, gdyż wcale nie dostaniemy tu nic za darmo, a promocja to po prostu zakład bez ryzyka. Na czym polega?

Nasz pierwszy puszczony kupon jest całkowicie ubezpieczony. Oznacza to, że nawet jeśli go przegramy, to nie musimy się o nic martwić, gdyż bukmacher zwróci nam całą stawkę, pomniejszoną tylko o koszta podatku. Co więcej, nie musimy spełniać żadnych warunków obrotu, gdyż zwrot przyznawany jest w postaci punktów klubu Liga Mistrzów Milenium, które możemy wymienić na kredyty umożliwiające wykonywanie kolejnych zakładów. 

Pozostałe promocje Milenium

Pozostałe promocje również są niczego sobie. Jest ich naprawdę wiele, a samo pisanie o nich zajęłoby kilka godzin, dlatego też skupimy się tylko na tych najważniejszych.

Wygraj ligę to promocja polegająca na tym, że najlepszym graczom podzielonym na kategorie zostanie przyznany cashback od sumy wysokości stawek. Najlepsi otrzymają 5% zwrotu do kwoty 1500 złotych.

Happy Hour Prematch polega na obstawianiu zakładów przedmeczowych w konkretnej godzinie. Należy obstawić kupon z kilkoma zdarzeniami, za co otrzymamy zwiększenie wygranej o 14%. Podobna promocja obowiązuje na zakłady live i nazywa się Happy Hour Live, a w sportach wirtualnych Happy Hour Wirtual.

Pozostałe promocje opierają się przede wszystkim na obstawianiu dużej ilości meczów na kuponie, za co dostajemy zwiększone wygrane lub też ubezpieczenie w przypadku jednego błędu.

Nie da się ukryć, że promocje bukmachera Milenium to jego bardzo mocna strona i jeśli chcemy z nich skorzystać, to zdecydowanie warto się tu zarejestrować. Powodzenia, życzymy dużych wygranych!