Najlepsze oferty i promocje bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2022

Harujesz bardzo ciężko w swoim miejscu pracy? Chcesz odłożyć troszkę pieniędzy i je odpowiednio zainwestować? Niektórzy wybierają zakłady bukmacherskie. Jak ktoś często obserwuje np. to, co dzieje się w świecie futbolu, to jest to jakaś opcja. Zwłaszcza teraz. Wszak ledwie cztery dni dzielą nas od startu imprezy czterolecia (chodzi o Mistrzostwa Świata w Katarze). Podmioty hazardowe chcą przyciągnąć do siebie jak najwięcej Klientów. Oferują zatem rozmaite promocje dla nowych użytkowników. A to oznacza, że teraz jest dobry moment na dokonanie rejestracji…

Dlaczego warto mieć konto w STS?

W celu wyboru dobrego podmiotu hazardowego warto m.in. przeglądać rozmaite rankingi. A te jasno pokazują, kto jest „bossem” w tej dziedzinie. W tym momencie na pierwszym miejscu znajduje się firma bukmacherska STS. Dlaczego tak się dzieje? Dla Klientów takich miejsc kluczowe jest to, że STS działa legalnie. Stacjonarnie, a także online (w razie czego możesz jeszcze typować dzięki apce mobilnej). Poza tym oferta na jutro w STS, dzisiaj, pojutrze itd. jest bardzo szeroka. Z okazji Mistrzostw Świata w Katarze możesz typować rozmaite wydarzenia. Nie tylko długoterminowe, ale także szereg krótkoterminowych. Pojawiają się też zakłady specjalne. Co ciekawe, na bonusy również nie można narzekać. Główna promocja to 1500 PLN. Poza tym możesz zgarnąć 60 PLN za wykonanie kilku zadań, a na samym początku zakład bez ryzyka do 100 PLN.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Co oferuje Fortuna?

W rankingach podmiotów hazardowych często ta firma bukmacherska jest na drugiej lokacie (warto zaś dokładnie sprawdzać tego typu klasyfikacje). Jak dobrze poznasz ten wariant, to nie będziesz zdziwiony tak wysoką pozycją. Nowoczesna firma bukmacherska Fortuna jest legalna. Przy okazji oferuje świetne warunki. A mundial w Katarze możesz typować na trzy sposoby (stacjonarnie, online lub przy pomocy aplikacji). Dlaczego dużo osób wybiera granie w sieci? Dzięki temu można zgarnąć zdecydowanie najlepsze promocje bukmacherskie. Za samo tylko zarejestrowanie się otrzymasz od Fortuny 2800 oczek lojalnościowych. Potem możesz je wymienić na 20 PLN. Co jeszcze jest oferowane? To zwrot za pierwszy przegrany kupon do 600 PLN, a także bonus od drugiego depozytu (50% do 200 PLN). Co ważne, Fortuna zapewnia bogatą ofertę pod kątem mundialu w Katarze. Możesz zatem obstawiać przeróżne zakłady długoterminowe, jak i krótkoterminowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Bonusy gwarantowane przez Etoto robią wrażenie!

W końcu ta legalna firma bukmacherska oferuje m.in. na start 200% do 200 PLN. Jeśli zatem dokonasz tutaj rejestracji, to będziesz potem zadowolony. W końcu stan Twojego konta mocno się powiększy. A to nie wszystko. Firma bukmacherska Etoto przygotowała coś specjalnego już bardziej dla stałych użytkowników. Niedawno weszła nowa promocja z okazji mundialu w Katarze. Obecnie możesz zainkasować 50% do 1000 PLN. Aby otrzymać tyle pieniędzy, trzeba wpłacić zatem 2000 PLN (chodzi o drugi depozyt). A sama oferta do typowania jest tak samo bogata.