Płatności u polskich legalnych bukmacherów to temat rzeka – nie każdy początkujący gracz zdaje sobie sprawę z mnogości rozwiązań w tym zakresie. W poniższym artykule prześledzimy metody płatności u polskich legalnych bukmacherów online, które istnieją od niedawna.

płatności bukmacherskie
Nowe metody płatności do legalnych bukmacherów w Polsce

Blik – płatności w mig 

Blik to innowacyjne rozwiązanie na dokonywanie bezgotówkowych płatności. Jedną z podstawowych zalet Blika jest fakt, że płatności wykonywane z użyciem tej metody, pojawiają się na naszym koncie naprawdę niezwykle szybko – najczęściej maksymalnie kilka minut po sfinalizowaniu transakcji. Aby móc przesłać środki finansowe za pomocą Blika, należy zainstalować specjalną aplikację mobilną swojego banku. W aplikacji należy wygenerować kod Blik, który następnie wpisuje się w wyznaczonym do tego okienku na stronie zakładów bukmacherskich.

Cała ta transakcja powinna nam zająć maksymalnie kilkanaście sekund. Istnieje jednak poważny mankament płatności realizowanych przy użyciu Blika – ta metoda jest bardzo słabo dostępna. W zasadzie tylko dwaj legalni bukmacherzy online umożliwiają transferowanie środków finansowych za pomocą Blika – mowa tutaj o bukmacherze LV Bet oraz Fortuna. Z naszych informacji wynika jednak, że pozostali popularni bukmacherzy również pracują nad wprowadzeniem u siebie tej innowacyjnej metody płatności – niestety nie podają jednak konkretnych terminów, w których miałoby to zostać zrealizowane. 

Skrill – znany portfel elektroniczny

Kolejna z nowych metod płatności, która cieszy się wśród typerów zakładów coraz większą popularnością. Skrill jest najbardziej popularnym na świecie portfelem elektronicznym – jest on wyglądem łudząco podobny do konta bankowego. Jego popularność uwarunkowana jest tym, że oferuje on wykonywanie niezwykle szybkich i bezpiecznych transakcji bezgotówkowych. Osoby, które mają wolne środki na Skrillu, powinny go z pewnością wykorzystać do zasilenia swojego konta bukmacherskiego, ponieważ zajmuje to naprawdę tylko kilka chwil. Pieniądze pojawią się na naszym koncie bukmacherskim już kilka minut po sfinalizowaniu transakcji. 

polski bukmacher betfan
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Portfele Skrill oferują wyłącznie Polscy bukmacherzy STS, Totolotek, Fortuna oraz LV BET –  w porównaniu do Blika jest znacznie lepiej. Z tego co nam wiadomo, na tę chwilę pozostali legalni bukmacherzy online rozważają wszystkie za i przeciw dotyczące wprowadzenia tej metody płatności dla swoich klientów. Możliwe, że już wkrótce lista bukmacherów akceptujących Skrill znacząco się poszerzy. 

Neteller 

Kolejny portfel elektroniczny, który również jest mocno popularny. Jeśli zdecydujemy się na wykonanie przelewu w ten sposób, również możemy być pewni, że środki zostaną przetransferowane w maksymalnie kilka minut. Pieniądze do Netellera można wpłacać oraz wypłacać przy użyciu przypisanej do konta karty płatniczej. Mobilność oraz płynność Netellera to nie jedyne jego zalety. Wielu użytkowników ceni sobie go również za to, że oferuje on bardzo atrakcyjny system lojalnościowy – dzięki niemu osoby zbierające punkty mają prawo do wymieniania ich na nagrody rzeczowe. Neteller nie jest zbyt mocno rozpowszechniony – w chwili obecnej posiada go wyłącznie zakład bukmacherski Star-Typ Sport (STS). 

Masterpass

Następna metoda płatności systematycznie zyskująca na popularności wśród polskich graczy. Jest to kolejny z portfeli płatniczych, który odznacza się dużym poziomem nowoczesności. Jak on działa? To bardzo proste. W systemie Masterpass musimy zarejestrować wszystkie należące do nas karty Mastercard – należy zrobić to tylko raz, dzięki czemu przy każdej drugiej i następnej transakcji nie będziemy musieli znów wpisywać danych z naszej karty płatniczej. 

Od momentu wpisania swoich danych z karty płatniczej wszystko będzie przebiegało w sposób całkowicie zautomatyzowany – dzięki temu w sposób znacząco przyspieszony zostanie proces wysyłania pieniędzy do naszego bukmachera. Aby móc skorzystać z Masterpass, należy posiadać konto u bukmachera Fortuna – tylko ten zakład bukmacherski oferuje tę metodę płatności. Być może już wkrótce inne firmy również zdecydują się na udostępnienie u siebie tej metody płatności.