Polskie zakłady bukmacherskie Milenium zaliczamy do grona najpopularniejszych firm hazardowych. W poniższym artykule w sposób dokładny omawiamy stronę internetową Milenium oraz jej ofertę i darmowe bonusy dla nowych graczy. Czy Milenium to godny polecenia legalnych bukmacher online?

milenium polski bukmacher online
Polskie zakłady bukmacherskie Milenium – Bonusy, promocje, oferta zakładów

Milenium – strona internetowa

Witryna internetowa bukmachera Milenium zaliczana jest przez ekspertów jako najsłabsze ogniwo tej firmy. Jest ona zrobiona w sposób bardzo nieczytelny, przez co w tej kwestii Milenium opinie wśród graczy ma bardzo złe. Strona główna nie zawiera zakładek bonusy/promocje, ani najważniejszych zakładów z konkretnego dnia. Nie ma również możliwości połączenia się z czatem. Dopiero, gdy klikniemy w dowolnie wybraną zakładkę, okienko czatu pojawia się na dole ekranu. Innu bukmacherzy na stronie głównej posiadają znacznie prostszy dostęp do wielu potrzebnych graczom informacji, przez co strona bukmachera Milenium na tym tle prezentuje się bardzo słabo. 

Pozytywnym aspektem strony internetowej bukmachera Milenium jest jej grafika. Na tym polu zakłady bukmacherskie Milenium cały czas dokłada wszelkich starań, aby design był możliwie najlepiej prezentujący się dla ludzkiego oka. Niektórzy gracze wskazują jednak, że czcionka strony jest zbyt mała, przez co ciężko jest czasami przeczytać interesujące informacje odnośnie wyników czy dyscyplin. Podsumowując: strona bukmachera Milenium wymaga wielu zmian, aby była bardziej czytelna i intuicyjna.

legalny bukmacher betfan oferta bonusów
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Jaką ofertę ma bukmacher Milenium?

Na stronie startowej Milenium znajduje się banner, na którym jest kobieta, a obok opis oferty. Takie działania nie świadczą zbyt dobrze o tej marce. Zdjęcia zawierają informacje odnośnie liczby sportów, zdarzeń głównych, lig oraz typów. Liczba sportów wynosi 26 – w porównaniu do innych legalnych bukmacherów jest to liczba znacznie mniejsza. Niektórzy mają bowiem w swojej ofercie aż 40 dyscyplin. Mowa tutaj o bukmacherach takich jak Fortuna i LV Bet. Na korzyść Milenium działa jednak fakt, że można u niego obstawiać bardzo chętnie obstawiane sporty – w szczególności coraz bardziej rozwinięty e-sport.

Liczba lig wynosi 156 – ta ilość jest całkiem przyzwoita. Są 3 ligi polskie, 4 szkockie oraz 6 angielskich. W porównaniu z innymi bukmacherami polskimi jest to bardzo dobry wyniki. Warto jeszcze przedstawić rynki zdarzeń. Ich całkowita ilość u bukmachera Milenium wynosi ponad 35 tysięcy – jest to liczba bardzo duża, wręcz imponująca. W przypadku piłki nożnej jest ich ponad 23 tysiące, zaś na jedno spotkanie przypada ich aż 200.

Z reguły firmy bukmacherskie oferują mniej więcej 100-150 zdarzeń na jedną rozgrywkę, zatem oferta Milenium pod tym względem jest jedną z najatrakcyjniejszych. Zdarzenia główne (np. mecz, liczba bramek) to nie wszystko – możliwe jest również obstawianie liczby rzutów rożnych, fauli lub kartek. Są też rzadko spotykane zdarzenia, np. czy dany zawodnik otrzyma żółtą kartkę w pierwszej czy w drugiej połowie meczu. 

Oferta Milenium pod względem zakładów internetowych jest bardzo atrakcyjna dla graczy i nieustannie się powiększa, dzięki czemu gracze bardzo chętnie korzystają z usług Milenium. W ofercie tego bukmachera są wszystkie najpopularniejsze sporty oraz ligi. Czasami można mieć jednak problem z odszukiwaniem dyscyplin, które są rzadziej obstawiane. Za mankament niektórzy gracze uważają również fakt, że najbardziej popularne potyczki w Milenium pojawiają się nieco później aniżeli u pozostałych firm bukmacherskich. Mimo tego, że strona internetowa nie jest zbyt intuicyjna, warto korzystać z usług bukmachera Milenium, ponieważ posiada bardzo rozbudowaną ofertę.