Każdy kiedyś był początkujący, prawda? Naturalnie nie ma się czego wstydzić, ponieważ początki każdego były pełne błędów, złych decyzji oraz problemów, czyż nie? Jednakże my dziś przedstawimy ci, jak (przynajmniej część) tych złych decyzji ominąć!

Poradnik bukmacherski – dla tych, co dopiero zaczynają z zakładami!

Czy warto jest teraz zaczynać?

A może lepiej poczekać na lepszy okres? Cóż, jeśli się wahasz, lepiej poczekać niż obstawiać. Cóż, w rzeczywistości zamiast wydawać gotówkę w danym zakładzie, możesz typować zakłady bukmacherskie zamiast przekazywać swoje środki bukmacherowi. Na pierwszy rzut oka wydaje się to głupie, ale daje dużo miejsca do nauki, a jednocześnie nie musisz marnować pieniędzy, prawda? Dlatego warto spróbować, bo kto wie, może się przydać w twojej karierze typerskiej.

Pamiętaj, że koronawirus sprawił, że marże są wyższe!

Każdy gracz powinien mieć świadomość, że większość legalnych bukmacherów będzie starała się nadrobić straty w ostatnich miesiącach zwiększając zyski na marżach lub zmieniając zasady promocji, co utrudni Ci wygraną. Jeśli absolutnie nie chcemy wygrać, ta zmiana może nie mieć dla Ciebie znaczenia. No może poza tym, że nasza ulubiona drużyna może nie grać w tym okresie, to dlatego, że właśnie zakończył się najbardziej pracowity sezon sportowy. Obecnie ostatecznie trudno znaleźć swoje miejsce w zakładach sportowych, nie mówiąc już o tym, że koronawirus utrudnił wygraną, bo bukmacher nie rozważał przyznania graczom „zwycięstwa”, co jeszcze bardziej utrudni wygraną.

Kursy bukmacherskie również spadły, ale nigdy nie powinniśmy dbać o to za bardzo, ponieważ bukmacherzy często wprowadzają do nich szybkie zmiany. Co ciekawe, czasami nawet zakłady z niższymi kursami mogą okazać się valuebetem, jeśli w odpowiedni sposób to rozegrasz. To zależy od tego, jak łączysz swoje zakłady, ale najpierw spróbuj znaleźć lepsze kursy, ponieważ będzie Ci łatwiej na samym początku twojej ,,kariery” wygrać.

bonus w sts za darmo 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie typuj zakładów na żywo!

Z drugiej strony, możliwość obstawiania w czasie rzeczywistym wydaje się dobrym pomysłem na szybkie wzbogacenie się, ale z drugiej strony może to też być pułapka. Kiedy widzimy wysokie kursy, możemy stracić panowanie nad sobą, a typowanie zakładów bez przygotowania zwykle kończy się stratami. Oczywiście większość graczy często stawia te zakłady, a co gorsza, przegrane często prowadzą do chęci szybkiego postawienia kolejnego zakładu, co prowadzi do większych strat. To częsty błąd, który początkujący gracze zakładów bukmacherskich popełniają i często podejmują ryzyko przy obstawianiu zakładów, więc chociaż jest to dobry sposób na zwiększenie emocji, nie myśl nigdy o tym, że na starcie coś ugrasz.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli jednak chcesz się tylko zabawić

Pamiętaj, że Twoje szanse na wygranie zakładu są bardzo małe, nie wspominając o tym, że firma bukmacherska pobierze ci depozyt za każdy zakład, nie mówiąc już o 12% podatku od każdego zakładu, chociaż teoretycznie to ona powinnna oczywiście zapłacić. Więc nawet jeśli masz trochę „niepotrzebnej” gotówki i chcesz się dobrze bawić, lepiej rozważyć wykorzystanie jej w jakiś mądrzejszy sposób.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.