Sporty walki i typowanie – co warto wiedzieć?

Ewidentnie wciągnęły Cię w ostatnim czasie sporty walki? Nie da się zaś ukryć, że tego typu dyscypliny są coraz popularniejsze. A wszystko dzięki organizacjom zajmującym się walkami… freak fighterów. Zastanawiasz się, gdzie można obstawiać starcia Fame MMA albo High League? A może przede wszystkim interesuje Cię sport w czystej postaci? W takim razie dowiedz się z poniższego poradnika, gdzie mieć konto, by można było grać np. walki w ramach KSW itd.

Gdzie obstawiać Fame MMA?

Jesteś fanem tej federacji? Została ona założona dopiero kilka lat temu, a już zyskała grono wiernych sympatyków. Włodarze Fame MMA chwalą się kolejnymi rekordami sprzedanych PPV, co chyba najlepiej świadczy o sukcesie tej federacji. Zajmuje się ona na co dzień organizowaniem walk osób, które są znane ze świata mediów społecznościowych itp. Nie wiesz, gdzie obstawia się walki Fame MMA? W tym momencie jedynym bukmacherem oferującym zakłady podstawowe oraz dodatkowe jest Betclic. Warto zaznaczyć, że wcześniej był to LV BET. Potem jednak drogi Fame MMA oraz tego podmiotu hazardowego się rozeszły. Aktualnie jednym ze sponsorów tej federacji jest właśnie Betclic. To właśnie tam możesz obstawiać rozmaite zakłady. Warto dodać, że włodarze Fame MMA zorganizowali już 12 gal. Na początku były to pojedynki stricte amatorskie. Teraz odbywa się coraz więcej starć o charakterystyce sportowej. Każdy zatem jest w stanie znaleźć coś wyłącznie dla siebie.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna to sponsor High League

Kolejna federacja, która chce iść śladami Fame MMA, to High League. Okazało się bowiem, że w Polsce jest bardzo duży popyt na freak fighty. Coraz więcej osób się nimi interesuje. Fame MMA odnosi sukces za sukcesem. Inni także chcą uczestniczyć w dzieleniu zysków. I tak powstają kolejne federacje. Aktualnie najpoważniejszym rywalem Fame MMA jest High League. Warto dodać, że za nami już pierwsza gala spod tego brandu, która okazała się wielkim sukcesem. Nie wiesz, gdzie obstawiać walki High League? W tym momencie jedynym wyjściem jest założenia konta w Fortunie. W końcu jest to firma bukmacherska sponsorująca High League. Jeśli zatem chcesz obstawiać walki, to trzeba się tam zarejestrować. Zrobisz to szybko i bez żadnych problemów. Należy zaznaczyć, że już niedługo kolejna edycja High League. Dokładnie 5 lutego 2022 roku wiele znanych osobistości ze świata social mediów spotka się w Krakowie. Jeśli zatem chcesz coś obstawić, to nie zwlekaj ani chwili.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie typować KSW i UFC?

A może przede wszystkim interesują Cię sporty walki uprawiane przez fachowców z krwi i kości? Zastanawiasz się, gdzie można typować pojedynki w ramach KSW, czy UFC? Na szczęście tutaj wyboru jest zdecydowanie więcej. W końcu każda szanująca się firma bukmacherska ma te federacje w swojej ofercie. Do wyboru są przeróżne zakłady. Możesz spróbować przewidzieć, kto wygra konkretny pojedynek. Nie ma problemu, by zagrać, jak zakończy się dana walka, w której rundzie itd. Dostępnych zakładów jest naprawdę stosunkowo sporo. Dzięki temu łatwiej jest znaleźć naprawdę porządne typy.