STS kontra Betclic – szczegółowa analiza

Liczysz, że wyselekcjonowana przez Ciebie firma bukmacherska będzie miała wszystkie najważniejsze atuty? Tego zagadnienia nie można pozostawić szczęściu… Lepiej wszystko wziąć w swoje ręce. Jeśli przeczytasz nasz poniższy wpis, to dowiesz się wielu ciekawych faktów. Zarówno na temat STS, jak i Betclic. Co naprawdę warto zaś wiedzieć o tych podmiotach hazardowych? Jakie informacje powinny być szczególnie przydatne dla nowych graczy?

Świetne bonusy na start w STS…

STS od zawsze słynął z urozmaiconej oferty. Ostatnio ta firma bukmacherska zadebiutowała… na giełdzie. Jeśli zatem chcesz, to możesz kupić jej akcje. Aktualnie kosztują one niecałe 18 PLN (za jedną). Poza tym ten podmiot hazardowy jest oficjalnym sponsorem reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn. Warto zaznaczyć, że z tego powodu kibice mogą obstawiać tam jeszcze więcej zakładów na spotkania kadry Czesława Michniewicza. Już np. masz okazję postawić, czy Biało-czerwoni awansują z grupy na mundialu w Katarze itp. To powoduje, że aktualne komentarze na temat STS są bardzo przychylne. Oczywiście, co jakiś czas zdarzają się jakieś negatywne recenzje. Jest ich jednak bardzo mało. Szczególnie że firma bukmacherska STS oferuje znakomite bonusy na start. Co możesz otrzymać? To m.in. bonus bez depozytu w kwocie 25 PLN. Obecnie najważniejsza promocja dotyczy pierwszej wpłaty. Jeśli się na nią zdecydujesz, to zostanie ona podwojona (do 1200 PLN).

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakład bez ryzyka do 200 PLN w Betclic

STS to niekwestionowany lider na rynku zakładów wzajemnych na terenie Polski. O drugie miejsce walczy wiele podmiotów hazardowych. W tej szerokiej grupie znajduje się m.in. właśnie Betclic. Chcesz poznać wszystkie kluczowe informacje na temat tego podmiotu hazardowego? Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska Betclic także jest legalna i bardzo uniwersalna. Możesz bowiem obstawiać nie tylko z poziomu swojego konta. Czasami przydaje się też aplikacja Betclic na Android. Warto zaznaczyć, że jest ona nowoczesna i skuteczna. Kto szczególnie powinien się na nią zdecydować? Są to osoby, które często są poza własnym miejscem zamieszkania. Jak nie chcesz, by ominęło Cię coś ważnego, to zdecyduj się na to narzędzie. Jeśli zarejestrujesz się w Betclic, to będziesz mógł swobodnie zainkasować hojny zakład bez ryzyka. Jak go zdobyć? Masz już konto? Sama rejestracja potwierdza, że ta firma bukmacherska jest intuicyjna w obsłudze. Potem trzeba jeszcze wpłacić depozyt. Jeśli przegrasz, to otrzymasz zwrot. I to nawet do 200 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pierwsze zakłady na Fame MMA 14 już dostępne!

Już teraz można obstawiać premierowe zakłady na Fame MMA 14. Warto wspomnieć, że ta firma bukmacherska jest sponsorem tej federacji. Gdybyś chciał typować walki, to zrobisz to wyłącznie w Betclic. Sama gala odbędzie się za nieco ponad jeden miesiąc, ponieważ 14 maja w Krakowie. Pojedynkiem wieczoru będzie starcie Mateusza „Tromby” Trąbki z Tomaszem „Gimperem” Działowym. Według fachowców obecnie zdecydowanym faworytem jest członek krakowskiej „Ekipy”.