Zakładanie konta u bukmachera przez internet – czy to trudne?

Dzisiaj w końcu to postanowiłeś? Chcesz wykorzystać swoją wiedzę? Masz zatem w planach założenie internetowego konta bukmacherskiego? Czy rejestracja jest skomplikowana? A może czasochłonna? Poznaj najważniejsze informacje odnoszące się do tego zagadnienia. Dodatkowo dowiedz się, gdzie warto zarejestrować się, jeśli chodzi o podmioty hazardowe. Które firmy bukmacherskie mają na tym polu najwięcej zwolenników?

Założenie konta: o czym warto wiedzieć?

Sporo osób obawia się rejestracji. Druga strona medalu jest taka, że typowanie w punktach stacjonarnych nie jest do końca sensowne. Nie każdy w ogóle ma blisko takie lokale naziemne. Inna sprawa dotyczy braku sporego wyboru (w sieci masz np. kilkanaście godnych polecenia podmiotów hazardowych). W pewnym sensie mitem jest to, że gra w punktach naziemnych jest anonimowa. Szczególnie jeśli komuś zależy na obstawianiu za większe sumy. Pamiętaj, że np. wypłaty powyżej 2280 PLN są ewidencjonowane. Trzeba zatem okazać swój dowód osobisty. Biorąc te wszystkie aspekty pod uwagę sporo osób zastanawia się, jak założyć konto u bukmachera online. Generalnie rejestracja trwa zaledwie kilkanaście, może kilkadziesiąt minut. Warto na spokojnie czytać i wypełniać kolejne pola. Po to, by później nie trzeba było nic poprawiać. W czasie zakładania konta należy podać kilka istotnych faktów na swój temat. Chodzi zaś oczywiście o imię, nazwisko, adres, wiek itp. Jeśli wybierzesz legalne firmy bukmacherskie, to nie masz się czego obawiać. Przede wszystkim gra w takich podmiotach hazardowych będzie zgodna z prawem. A podane przez Ciebie informacje są bardzo szczelnie przechowywane. Możesz być o to spokojny.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Dlaczego warto zdecydować się na STS?

Rejestracja wcale nie jest zatem tak skomplikowana, jak wielu osobom mogłoby wydawać się na samym początku. Dodatkowo nie jest to szczególnie czasochłonne, chociaż generalnie nie warto się nigdzie spieszyć. Gdzie zaś można się zarejestrować? Bez obaw np. o sprawy dotyczące legalności? Sporo osób decyduje się na STS. Czy to będzie dobra idea? Tak. Warto zaznaczyć, że rejestracja w STS z bonusem jest szybka i prosta. Jak założysz konto, to będziesz mógł obstawiać z własnego domu albo mieszkania. Jakie zaś bonusy są oferowane? Na pierwszy ogień idzie zakład bez ryzyka do 100 PLN. Dodatkowo możesz otrzymać od tego podmiotu hazardowego 1500 PLN (w postaci trzech bonusów za trzy kolejne depozyty). To jednak nie wszystko. Ta firma zapewnia również 60 PLN za wykonanie kilku zadań bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Co oferuje Fuksiarz na dzień dobry dla userów?

Bardzo atrakcyjne warunki. Ta relatywnie młoda firma bukmacherska zapewnia np. cashback do 500 PLN. I to bez konieczności wykonywania obrotu. Aby skorzystać zaś z tej promocji w praktyce, musisz zarejestrować konto oraz wpłacić premierowy depozyt. Następnie należy obstawić pierwszy kupon, który spełnia warunki promocji. Jeśli przegrasz, to otrzymasz zwrot połowy stawki. Aż do 500 PLN. Potem będziesz mógł zaś bez problemu np. od razu wypłacić te pieniądze.