BETFAN to nowy bukmacher dostępny na naszym rynku, który od 2019 próbuje zaistnieć. Należący do spółki BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie bukmacher stawia na nowoczesność i ciekawsze promocje dla graczy. Firma bukmacherska Betfan posiada odpowiednie zezwolenie na prowadzenie działalności bukmacherskiej, więc rejestracja oraz korzystanie z niego jest w pełni legalne.

betfan polski bukmacher 2020
Polski bukmacher Betfan – Czy stanie się czołową firmą w Polsce?

Co oferuje graczom Polski bukmacher Betfan?

Polski bukmacher Betfan oferuje wszystko to co powinna posiadać firma bukmacherska działająca online tj. sportowe zakłady bukmacherskie, obstawianie na żywo (live), e-sport oraz dział rozrywka w którym możemy obstawiać zakłady na takie zdarzenia jak polityka, media, show-biznes, ekonomia czy nawet pogoda (np. czy w danym miesiącu będzie cieplej niż w poprzednim czy jaka temperatura będzie latem). To doskonały sposób na obstawienia czegoś innego niż sport za każdym razem.

Obstawiać w Betfan możemy w kuponach Solo (pojedynczy kupon, gdzie każde zdarzenie musi się odbyć, aby kupon został uznany za wygrany); kupon System, aby z niego skorzystać musimy dodać do kuponu minimum dwa zdarzenia, a następnie ustawić stawki kombinacji oraz stawkę całkowitą), w przypadku zakładu systemowego kupon może być uznany za wygrany nawet jeżeli jedno zdarzenie niepoprawnie obstawiliśmy; oraz Szybki zakład pozwala na zawarcie zakładu bez zbędnego czekania.

legalny bukmacher betfan oferta bonusów
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Rodzaje kuponów w Betfan online

Polski bukmacher Betfan podobnie jak inni legalni bukmacherzy internetowi oferuje podobne rodzaje zakładów, w tej materii Betfan nie różni się choćby z Milenium czy STS. Poniżej przykłady rodzajów kuponów jakie znajdziemy u bukmachera.

Zakład prosty jednozdarzeniowy – to rodzaj zakłady, gdzie typujemy wynik tylko dla jednego wybranego zdarzenia. Kupon jest uznany za wygrany tylko w przypadku prawidłowego wytypowania. W przypadku odwołania spotkania kupon może być rozliczony po kursie 1.0 – anulowany.

Zakład prosty wielozdarzeniowy (AKO) – to rodzaj zakłady, gdzie obstawiający typuje rozstrzygnięcia więcej niż jednego zdarzenia na jednym kuponie. Dzięki temu zyskujemy możliwość uzyskania znacznie większej ewentualnej wygranej, niż gdy typujemy każde zdarzenie na osobnym kuponie. Kurs łączony (AKO) jest iloczynem kursów na wybrane typu. Kupon taki jest uznany za wygrany tylko w przypadku wytypowania poprawnie wszystkich zdarzeń.

Zakład systemowy – to rodzaj zakładu, który pozwala na wygraną w przypadku nieprawidłowego wytypowania jednego lub też kilku zdarzeń, w zależności od wybranego systemu. System określa liczbę kombinacji (prostych zakładów). Ewentualna wygrana wypłacana jest tylko gdy co najmniej jedna z kombinacji została obstawiona prawidłowo. Wielkość wygranej jest sumą wygranych wszystkich prawidłowo wytypowanych kombinacji. Jeżeli zatem wytypujesz wszystkie zdarzenia na kuponie prawidłowo twoja wygrana będzie największa. W przypadku błędnie wytypowanego jednego zdarzenia twoja wygrana będzie proporcjonalnie mniejsza.

Sport

Do dyspozycji naszej mamy kilkadziesiąt dyscyplin sportowych do obstawiania: piłka nożna, hokej, tenis ziemny, siatkówka, piłka ręczna, żużel, baseball, siatkówka plażowa, boks, golf i wiele innych. Każdy zapalony fan znajdzie swój ulubiony sport do obstawiania. Obstawiać możemy zwycięzce spotkania lub remis, liczbę goli, czy ilość strzelonych bramek, czy wygranych setów w tenisie. Siatka zdarzeń dostępnych do obstawienia jest naprawdę bardzo duża.

zakłądy bukmacherskie betclic polska
Legalny bukmacher Betclic oferuje darmowy cashback 550 PLN

Zakłady LIVE

Zakłady na żywo w Betfan to doskonały sposób na obstawianie w czasie rzeczywistym przy jednoczesnym śledzeniu zdarzenia na żywo na stronie bukmachera lub na swoim telewizorze. To zupełnie inne emocje jakie nam towarzyszą przy obstawianiu w czasie rzeczywistym niż standardowe zakłady wysłane na długo przed rozpoczęciem zdarzenia. W zakładach na żywo liczy się nasz refleks, bowiem wszystko dzieje się szybko i trzeba decydować także szybko to co chcemy obstawić. Kursy w zakładach LIVE zmieniają się w czasie rzeczywistym i mogą się zmienić nawet, gdy mamy już przygotowany kupon (wystarczy wtedy zaznaczyć opcję, że akceptujemy zmianę kursów).

E-Sport

W ofercie bukmachera Betfan dostępne są zdarzenia e-sportowe. Klient może obstawić zakłady z takich gier komputerowych jak Counter Strike, Dota, League of Legends, Overwatch czy NBA2K. W Betfan e-sport i zakłady rozrywkowe są szczególnie polecane, gdyż na te wydarzenia kursy bukmacherskie są bardzo wysokie w porównaniu do innych bukmacherów w Polsce.

Bonusy w Betfan

20% Więcej – Graj bez podatku. To oferta, która pozwala na obstawianie bez podatku od wygranych, bowiem to BETFAN bierze na siebie podatek, który w naszym kraju jest obowiązkowy. Obowiązują zasady: bonus 14% gdy posiadasz na kuponie 2 zdarzenia o łącznym kursie 2.0 oraz bonus 20% jeżeli na twoim kuponie znajdują się 4 zdarzenia o łącznym kursie 4.0. Promocją są objęte jedynie zdarzenia proste (nie dotyczy zakładów systemowych). Z promocji wyłączone są kupony na zdarzenia wirtualne. Minimalny kurs jednego zdarzenia na kuponie musi wynosić 1.25. Kupon musi być wysłany ze środków gracza, kupony za środki bonusowe nie są zaliczane.

Bonus za pierwsze doładowania konta gracza – nawet 3000zł na start. Otwórz darmowe konto i otrzymaj dodatkowe środki na grę. Wpłata minimalna 20zł. Należy zawrzeć zakłady z kursem min. 2.00. Otrzymasz bonus od trzech pierwszych wpłat – 10% od każdej. Maksymalny bonus to 100zł. Obracasz bonus – 5X bonusem, na kuponie min. 3 zdarzenia, kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.20, kurs AKO min. 2.00). Gdy obrócisz bonusem przeniesiemy twoje saldo bonusowe na konto główne i powiększymy je 10x.

Opcja Cashout w Betfan

Cashout to doskonała opcja dla każdego, kto lubi mieć pełną kontrole nad wysłanym kuponem. Dzięki Cashout możesz zamknąć kupon nawet, gdy nie wszystkie zdarzenia na nim zostaną jeszcze zakończone. Możesz łączyć zdarzenia przedmeczowe oraz zdarzenia na żywo. Śledź wyniki spotkań, a gdy uważasz, że jedno ze zdarzeń może nie pójść po twojej myśli – zamknij kupon. Na bieżąco wiesz ile otrzymasz w danym momencie zamknięcia kuponu. Po zamknięciu kuponu środki od razu trafiają na twoje konto i możesz nimi grać dalej.

bonus w sts za darmo 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Weryfikacja konta w Betfan

Z Betfan może skorzystać każdy, kto ukończył 18 lat i posiada polskie obywatelstwo, posiada numer konta bankowego, numer telefonu komórkowego. Po rejestracji na stronie www.betfan.pl nasze konto ma status Tymczasowe i posiada ono ograniczone możliwości (nie ma możliwości wypłat). Aby odblokować wszystkie funkcje należy przejść proces weryfikacji przesyłając skany wymaganych dokumentów (dowodu tożsamości, paszportu lub karty pobytu). Proces weryfikacji trwa do 48 godzin. Po pozytywnym zweryfikowaniu twoich dokumentów otrzymasz e-mail.

Wpłaty depozytów

Bukmacher Betfan pozwala na błyskawiczne wpłaty za pomocą konta bankowego i kilku innych dostawców szybkich płatności online. Obsługiwane jest ponad 20 banków. Minimalna kwota depozytu to 1zł. Wpłaty są bez prowizji.

Wypłaty pieniędzy od bukmachera

Środki z konta głównego możesz wypłacić na swój rachunek bankowy. Wypłaty trwają średnio 15 minut – szybkie wypłaty od 10zł do 4999zł są realizowane przez 7 dni w tygodniu od 7:00 do 23:00. Każdy klient może zrealizować maksymalnie trzy szybkie wypłaty dziennie. Minimalna kwota standardowej wypłaty to 1zł. Wypłaty z konta są oczywiście bez prowizji.

Obsługa Gracza

Zakłady bukmacherskie Betfan stawiają na szybki i rzeczowy kontakt z klientem. Do naszej dyspozycji jest Chat na żywo z obsługą klienta, klasyczna wiadomość na adres e-mail oraz infolinia. Obsługa klienta działa cały tydzień w godzinach 9:00 – 23:00.